özellikle işte bazı sektörlerde Coşkun taşıma diye

Admin

Administrator
Staff member
İşte o getir olsun işte bana bir olsun falan gibi gezmekten çok onların gibi oldu Yani tamamen insanlar çok alıştılar dışarıdan sipariş vermeye bu alışkanlıklarda kalacak kolay kolay değişmeyecek bu pandemi sonuçta etkileri yer kültürde etkiledi bakalım izlemeye devam edeceğiz ölür sana baştan bilmiyorum ama en sevdiğimiz bölüm başlıyor ve başlangıç aynı sorun yok da Şimdiye kadar hep yukarıya kadar orada zaten Yavaş yavaş yavaş yavaş kapatılıyor başlıyor çok hoşuma gidiyor ilk denemelerinde işte eğer yeterince Ateş diyemediler

yakıt geçmedi gene bayağı dikleştirme 2 denemelerinde Ne oldu şey oluyor şu gözden bakabiliriz kısmında farklı farklı açılardan çekilmiş çok güzel görüntüler var sana tekrar şey yapıyor burada şey var Orayı biraz daha bir şey Ezilmeye neden oluyor Hatta indikten sonra böyle duruyordu çok anlaşılıyor Pizza kuryesi gibi olduğunu söylüyorlardı herkes yayınlarını falan kapatacak Can artık tamamlandı başarılı olur falan derken bir anda patladık Yani Muhtemelen inerken şeyin etkisiyle biraz az ayağın açılmasında etkisiyle içerideki o

kartlardan falan bazı şeyler ezildi ve hala içerisinde bakayım bir şeyler fare ile gösterdin yeri göre biliyorlarsa burada Hala yakıt olduğu için Burası Bozlu dışarıdan şey görünüyor yani nem gidip orada yoğunlaşıyor donuyor birazdan göreceksin bu tam Duman çıkıp sonra bir anda alet şey oluyor darmadağın diyor tekrar kafasında ellerine iniyor görüntüsü var patlamadan hemen önce gaz bulutu bak şey çıkıyor yani Muhtemelen o içindeki şeyin ezilmesiyle tankların ezilmesiyle karbonsan sürekli test ediyor üzerinde rampasına doğru ilerle

diyorlardı ne zaman olur bilmiyorum ama en az herhalde 4 haftası var diye bir sonraki 2 motor Az önce gördük kapatmayacak var bayağı Aslında yere mesafe var burada 2 kapatmayacak virüslerine azaltarak ve hareket son anda kapanacak hale getirebilirler deniyorlar sonuçta dedim deneme şansları var ellerimde roket var Para da var Onun için Sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ısı ile ilgili bilgiler paylaşılmış neler oldu neler bittiğine dair 19-20 seferdir Başarılı bir şekilde dikey iniş gerçekleştiriyordu seferi'nden sonra Duo + 46 kere uzaya giden bir