ama yine çok şükür işte var şu an yüksek

Admin

Administrator
Staff member
olmasın ya benim eski Nil 4.30 telefonu kadar neredeyse küçük diyor ama sıkıntılı durumda olması ve söyleyelim kamerasından hiçbir şey kaybetmiyor lan neredeyse düz iPhone 12 ile bir fark yok Diğer işte Pro ve Pro Max modellerinde oyuncakları Amerikalıların falan oluyor dünyada bile güneşe doğrudan bırak şu an gidip bakılsa şeyleri de araçların üzerinde de hani renkli menkli bir şeyler varsa Muhtemelen renkleri falan solmuştur ama düşürme şansı yoktu vesaire falan olma ihtimali yok Pardon filmi güzel Hakikaten ya Öztekin beraber oldu

yani gerçek bir hikayeden yola çıkıldığını Düşünce Daha da bir şey oluyor değil mi yani emiş ama bakacağım sonra düzeltiriz İnşallah şu an Bir de şey yap ya Arada böyle aşkım onu ben şey yapayım Çok rahatsız edici olacak Evet Kimseyi de rahatsız etmeyelim ona da sonra tekrar bakarız müsait dikte var bir de arkada Durmaz Ne zaman başladınız demiş daha başlamadık sayılmaz sohbet ediyoruz 2 dakikaya başlayacağız çayını almak az da hala gidip alabilir sonra ara veriyoruz Nefes almadan sonuna kadar gidiyoruz canlı yayına durdum şey

vardı televizyon yayın ben öyle yapıyorum ya canlı yayınları bile izlemiyorum yarım saat sonra bir buçuk hızında falan izliyorum çok alışkanlık oldu bende sabredemiyorum yani yayının başında ağır ağır Böyle insanların konuşmasını ben gündemleri şeyi seviyorum ya öyle metroda falan işe giderken dinlemeyi çok severim işe gidiş işe dönüş zamanlarında en sevdiğim zaman oradan daha böyle sabah dinlendirici bir şeyler bilgiye dindirecek ile o yüzden yaparken Yürüyüş yaparken çok çok çok iyi ben çok beğendim canlıya gelip

katılması ayrı bir zevki Ya şimdi biz de söyleyelim bir gün bekleriz gelince de yazın bir etkileşim oluyor sormak istediğiniz bir şeyler varsa bana yavaştan başlayalım mı bir dakika bu kez beni görüntülü arıyor ben onu Hemen direkt kameradan vermeye çalışacağım diyorum ki bir ufak bekletiyorum herkesi kusura bakmayın Geçen haftalarda İstanbul hastaneye yatış engelleme oranı ise %100 yanına çok iyi olur geçiriyor olsan bile Tokat ağrılarla kazası falan gibi şeylerle geçiriyorsunuz yoğun bakımlık veya hastaneye hiç gelmiyorsun bunu