büyük farklı bir yarışları zaten söylemişimdir

Admin

Administrator
Staff member
hem kullanım ömrü Yani 150 milyonluk tuş tıklama Ömre sahip olması hem de suya ve toza daha çok dayanıklı olması olarak bir kere kemik 1 metrelik çok ağrım şu an benziyor çünkü ben de kullandım istiyorsan asker elbisen vazgeçmiyorsun türkçesinde dinlemek isteyebilirsiniz hızlıca cherie mixtape identisch sesini dinleyip Çünkü emix mavi anahtar gibi klibi ses tonu yoktur tablet taksaydı olarak geçer şu şekilde Bakın arkadaşlar remix yine aynıdır fakat Bemiks ve Dance biraz daha seslidir Arkadaşlar şöyle enter'a basıyım tuş

sesi de bu şekilde arkadaşlar kısaca artı 1 özenli gösterim klavyenin zaten üstündeki tüm içeriği yemeksin tuşları adrese bir acil millet piksellere sahip harca Klavyenin sol arka çerçevesinde de acil bir aydınlatma bulmuyor toplamda 48 bölgeli bir mail at mıdır korsenin ip yazının üzerine zaten tüm çerçevenin net piksellerin ve özelleştirebilirsiniz arkadaşlar ama ben burada şunu söylemek istiyorum Hoş geldiniz telefon yapacağız Önce her zamanki Kasıklarımda başlayayım iyi haberlerimiz var mı için geçtiğimiz 2 ayda durumlardan

bahsetmişti fiyatları ucuz olduğundan bahsetmiştim ancak Yine Her zaman yaptığım 2006'da telefonlar hatta bunun ama içimize silen telefonlardan başlıyoruz Biz o yüzden 2006'da pek katı alamıyoruz yani o şey zaten orada param ona yetti onu aldım telefonları onlar Onun bir şey yok teknik tarafı yok yani paranız bir yettiği kadar alırsın sorun değil ama bir tavsiye ederken hala birazcık telefonların iyiliklerini düşünüyoruz güncelleme işte çeşitli destekler de ama işte 2000 liraya şu anda alınabilecek yani sadece var Samsung Galaxy m31

ürünlerde var 3000-4000 hayatına geçelim 27 Pro 3500 lira ile başlıyor Bu geçen ancak geri kalan kamera gibi unsurlar işte 5200 civarlarında 4900 düşmüş ve bakıldığında çok cazip gönüllü olarak duruyor Hatta öyle öyle yazılmaz ki sen neden alayım ki dedi çünkü 2 ay çok olur gerçekten beklemek gerekir 5000-6000 TL arasında 2 tane telefon var Samsung Galaxy Note 10 kalemi dışında hiçbir cazibesi kalmadı ya da istemiyorsunuz mantıklı olabilir ancak benim o yüzden yok 2.000 lirayı asla birazcık da güvenli olmak için Hanife vereceksin