gösteriyor kendi vatandaşlarımıza karşılayalım

Admin

Administrator
Staff member
ama bir yerden sonra şeye geçmesi lazım üretilen aşılarım diğer dünya artık da dışarı ülkelerde gidebiliyor olması lazım ki alıcı depolamanın bir anlamı yok çünkü bu alamıyorum ufak bir şekilde değişip yaygınlaşmaya tekrar başladığı zaman elimizdeki araçlarımıza bir anlamı olmama ihtimali var o yüzden haberin başlığı da demişler ki hani bu suresini uzunluğunu 7 yıl ekstra uzatabilir alıp da uzun Dalama eğilimdir şeklinde bir haber bu zannetmiyorum yani ülkeler birbirlerinden kafa tutuyor r durum yani kadar bence sakıncalı bir durum yani

şimdi pandemi diyoruz pandemi dediğimiz şey Bütün ülke çaplı dünya çapında Aslında gerçekleşen bir olay Yani biz bunla hep beraber savaşmamız gerekirken ülkelerin kendi İçine kapanık İşte biz aşağı kendimiz ürettik kendinize Şimdi ben onu anlayışla karşılarım Hani ben de yöneteceğim sen kendi halkına karşı dünyaya Eminem den sonra en çok Ben ondan Çünkü daha önce gelmeden önce onları da bayağı bayağı paylaşan yanlış hatırlamıyorsam en çok ekonomik olarak olması lazım O bakımdan zaten hani bu Suriye'de

yaşananlar depolama planlar var şeyler var oralarda biraz sakıncalı durumlar var açıkçası neler gözlemlenir daha kötü mesaj cumartesi günü AVM'ler de çok ciddi fazla bir kalabalık gördüm böyle olacağı belliydi yasakken bile insanlar sokakta geziyordu Sen bir de aylardan sonra artık ilk defa bir serbest bıraktık dersen insanlar dışı Hani bir daha biraz güzel herkes açık havaya çıkmazsa sorun yok yani çok işte böyle daha dar alanlara girdikten sonra deniz kenarında dolaş gez açık havada bir şeyler yiyeceksen ye iç bunlarda hakikaten

soruyor apartmanda Bir ailem yok kendimizi sıkıştırıp sa iyice Hani sabrımın sınırlarını zorlamamak lazım Ben öyle değilim ben evde oturmaktan çok memnunum duramıyorlar olduktan sonra soruyor hep evdeydim Ben Ankara'da yani orada yemek kuyrukları var diye sana kuyrukta bekliyor ki başka bir masa kalksın yerine oturalım diye Hani normalde bir nusret'te Falan diyoruz ya kuyruklar içeri yazamadım hamburger sıralar vardı bile çok ciddi kuyruklar var fotoğrafını çekmiştim paylaşmanın paylaşırım onda bret sektörlerinin olduğu