son bir kaç belge Twitter'dan da görüyorum

Admin

Administrator
Staff member
bütün şeylerde Doktorlarda bunun Hani aşı olmayı tavsiye ediyor Hatta hızlandırma lıyız diyorlar aşkım olanlarda da genel olarak hele Bugün teslim dedi Başka alanlarda da görülen Yan Etkiler az yani Yüzde 9.8 işte yorgunluk baş ağrısı bazıları zaten lanlarda 10000000 sayıda İnşallah hızlı bir şekilde aşağı inmeye başlayacak bunlarla ilgili ilk paylaşan birini gördüm Sonra kadar üzerinden 2 hafta geçtikten sonra tamam aşıdan sonra yakalanmış onu bakalım ya diğerleri bul Brezilya'da Güney Afrika'da görülen varyantlar

Türkiye'ye gelecek mi Eninde sonunda Muhtemelen gelecektir ama Bakalım onlar ne olacak Açık karşısında diyorlar üçüncü dostu var yazdıklarımda dahil edildiği bir ihtimalimiz var deniyor Ama bakacağız bunları Yaşayıp göreceğiz yani daha bir dolu da olamadık ama olur yani bir ay içerisinde olacağız Biz diyorum yani yaza kalmaz diyorlar anlaşmaları da daha hızlı geleceğini falan da söylüyor oranına göre bahsetmiş yakalanan hastalar görür hücrelerin şeyleri değişerek gençler değişerek ne denir bir anda aynı hücrede iki farklı virüs

birbiriyle değişim yapıp tamamla 130 oluşturma ihtimali var diyorlar Bu Gerçi bulunan tespit edilen 2 vakada öyle bir şey görülmemiş o da var yani senin vücudunda 2 Virüs olabilir ama bu 2 verirsin aynı anda aynı hücreye girmesi gerekiyor birisi alt solunum Yollarında Bir üst solunum Yollarında kaldıysa oralarda etkili ise aynı hücreye girmiyorsun artık o da nasıl oluyor bilmiyorum Hani belirlediği işe bile her yere yayılan bir şey gibi düşünüyor insan ama demek ki değil vücudun o kadar Gebze'de değil gülüyor birbiriyle aynı yükseğe

girmedikleri zaman bu rekombinasyon olayı olmuyor Dolayısıyla ama yani olmama ihtimali de çok az yani Eninde sonunda olacak belli ki ve bu mesaj geçmişte bazı kuş kuş gripleri domuzlarla daki birleşip gen alışverişi yapıp teslim haberler onları da anlatıyor bakalım Yani bu aslında biraz da bizim sıradaki habere bağlıyor orada da hani bir iş var Biz bir yandan hani seviniyoruz dünyadaki işte 5 aşılama sırasında listesi deyip konaklama listesini değil ama bir yandan da hiç başı alamayan başındaki başkanı vesaire falan