yapabileceğimiz bir düzenek zaten yazıyor

Admin

Administrator
Staff member
bu Çok zor arkadaşlar Bunu ancak tarif edebiliriz gerçekten de işten geçtikten sonra oyun oynarken bir hissiyat farklı karakterlere baktığımız zaman daha hızlı tepkime oluştuğunu gözlem Neyi biliyorsun fakat şöyle bir şey var bu klavyeyi S4 klavye kullanmaya başladığınız zaman bu his yaptı işte bu daha hızlıymış gibi bir duygu oluşmuyor ama bu karıya bırakıp tekrardan eski 1000 Hersek raporlamaya farklı klavye döndüğü zaman bu neymiş ya diyebilirsiniz ve o klavye tekrardan çöpe atabilirsiniz Çünkü zaten insan psikolojisi ve kas hafızası

bu klavye zamanlar Kullandıkça olması gereken performansının bu olduğunu hissettirecek ve tüm kariyeri Ama dediğim gibi bu klavyeden kalkıp bir her toparlamaya farklı klavye geçtiğiniz zaman gerçekten oradan aradaki farkı canlı açayım gözlemleyip hem de hissedebilirsiniz Arkadaşlar ekran oyunlarda nasıl duruyor da derseniz ben genelde bu ekrana en çok sıcaklıklarını aktarıyorum zaten parmağınıza rahat bir dokunuşla farklı profiller ve görsel demek istediğim ekranlar arasında geçiş yapmanız oldukça kolay bu kısımda Beni en çok üşendim

klavyenin kendi medya butonları ile veya böyle bir kısmı açma tuşları gider bu ekran aynı anda tekrar çalışabiliyor mu onu da benim Senedim Arkadaşlar bu ekranda bölüm kısmına geldiğim zaman klavyedeki tuşa bastığında ekrandaki simgeler hızlı bir şekilde tepkime gösteriliyor Sesi kıs açtığımda ekranda canlı bir şekilde gözlemleyebilir yani şeyin sonu çok güzel bir ekipman kurdum kendime Ama dediğim gibi daha fazla üç parçalı maliyeti 3.900 TL civarına geldi bu arada Kargo gümrük vergisi ödemek zorunda kaldım ama

Türkiye'ye gelmiş olsaydı bu kadar yüksek fiyatlara çıkmaz emin olun Ben biraz hem izleyiciler istiyordum Ve çoğu kişi Bu klavyenin incelemesini görmek istiyordu diye paraya kıydım biraz da fazla para ödeyerek hızlı kargo ile Türkiye getirttim yaklaşık iki haftadır bende ama anca inceleme için fırsat bulabildim arkadaşlar dediğin gibi başvuruda gerek kalmadı hem courtenay Güney çiçekten olsun hem de karpuz klavyesi olsun mükemmel bir yapıda dileyenler bunun optik-mekanik modelinde satın alabilirler Optik metalik modelinin en